ZDROWIE

Zaburzenia erekcji

Jak mężczyźni radzą sobie z zaburzeniami erekcji?

W momencie gdy pojawiają się zaburzenia erekcji, to w zasadzie prawie każdy mężczyzna w takiej sytuacji, zamiast poszukiwać pomocy u konkretnego specjalisty, to stara się ten problem ukryć na pewno przed swoją partnerką. Jest to olbrzymi błąd. Mało który mężczyzna zdaje sobie sprawę, że życie seksualne może wrócić do normy, ale należy zacząć się leczyć. Seks bez wątpienia cementuje związek obu osób. Brak kontaktów seksualnych, które należą do udanych zdecydowanie jest w stanie zepsuć każdy związek, a nawet ten który należał niegdyś do perfekcyjnego.

Kto jest narażony na zaburzenia erekcji?

W większości panowie wmawiają sobie, że problemy zaburzeń erekcyjnych na pewno ich nie dotyczy. Mężczyźni mają przekonanie, że kłopoty w łóżku mają tylko i wyłącznie ludzie starsi, ludzie mający problem z alkoholem, pracoholicy czy też osoby, którym seks po prostu się „przejadł”. Mało osób zdaje sobie sprawę, że impotencja dotyczy coraz większej ilości mężczyzn po czterdziestce. Jest to naprawdę dziwne, ponieważ na pierwszy rzut oka mężczyźni Ci wyglądają jak prawdziwe okazy zdrowia. Dla mężczyzny nie ma większej zniewagi, a niżeli nazwanie go impotentem. To słowo samo w sobie bardzo obraża mężczyzn jak i także ich poniża. Oczywiście każdy mężczyzna może zaliczyć próbę zbliżanie, która jest nieudana. Nie należy od razu się tym przejmować, ponieważ wpadki się zdarzają.

Leczenie erekcji obecnie i kiedyś.

Jakieś sto lat temu leczenie impotencji głównie się opierało na metodzie medycznej oraz na metodzie higienicznej. Metoda higieniczna polegała na tym, aby odpocząć od seksu przynajmniej jeden rok. Zalecało się wtedy, aby takie po głowie mężczyzną nie chodziły jakieś zakazane myśli. Lekarze zalecali także ćwiczenia fizyczne, kąpiele oraz co ciekawe zakazywali spania na plecach. Także zanim mężczyzna nie osiągnął dwudziestego pierwszego roku życia, to raczej nie powinien rozpoczynać współżycia. Gdy już dana osoba rozpoczęła współżycie, to powinna ograniczać się do seksu nie częściej, a niżeli raz na jakieś dziesięć czy też dwanaście dni. Terapią ulubioną lekarzy było także aplikowanie bardzo bolesnych, elektrycznych wstrząsów. Aplikowano je wzdłuż kręgosłupa, na jądra jak i także na członek. Obecnie oczywiście tego rodzaju terapii się nie używa. Kiedyś także mężczyźni sami chcieli znaleźć sposób na tak zwaną niezawodną potencję. Co ciekawe mężczyźni jedli gorzką czekoladę, laski wanilii, trufle, korzeń żeń-szenia jak i także jądra sproszkowane od określonych zwierząt. Wszystkie powyższe produkt zawierają substancje, które są podobne do męskiego hormonu jakim jest testosteron. Niektórzy z mężczyzn nawet smarowali swoje penisy pikantną musztardę. Było to bardzo bolesne, ale niekiedy udawało się osiągnąć efekt i penis wracał do formy. Na szczęście obecnie mężczyźni nie muszą posuwać się do tego typu rozwiązań. Wystarczy tak naprawdę udać się do specjalisty, poddać się leczeniu oraz wrócić do stuprocentowej sprawności seksualnej.

Dowiesz się więcej czytając http://viagra.edu.pl/kamagra.html