BLOG ZDROWIE

Szybki ratunek przy problemie ze wzwodem

Średnio co trzeci facet nie przyznaje się przed partnerką do swojego problemu z erekcją. Zamiast tego woli unikać seksu i fizycznych zbliżeń, wstydząc się własnej dolegliwości, co bezpośrednio przekłada się na relację w związku. I choć kilkadziesiąt lat temu takie zachowanie byłoby typowe dla mężczyzn, to dzisiaj w świecie powszechnej otwartości, wydaje się nierozsądne. Zwłaszcza że są preparaty jak Valif, które skutecznie przeciwdziałają problemom z zaburzeniem wzwodu.

Wytyczne do stosowania

Panowie borykający się z tą niezmierne przykrą i szkodliwą dolegliwością mogą więc odetchnąć z ulgą. Wystarczy tabletka (przy okresowych problemach) lub regularna kuracja (przy stałym zaniku wzwodu), aby zapomnieć o wstydzie w sypialni i znów doskonale się w niej bawić. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach:

– środki na potencję typu Valif można zażywać po 18 roku życia

– są bezpieczne dla osób, które osiągnęły pełną dojrzałość płciową

– nie wolno mieszać różnych preparatów

– zakazane jest samodzielne zwiększanie dawek przewidzianych przez producenta

Czas działania

Z reguły środki na potencję Valif przyjmuje się bezpośrednio przed seksem, ale można uczynić to nawet kilka godzin wcześniej, ponieważ jego działanie sięga aż 12 godzin. To oznacza, że nie trzeba łykać ich na minuty przed aktem seksualnym, ale można to zrobić bez obaw nawet znacznie wcześniej, nie stresując się przy tym problemem z brakiem erekcji.

Przewidywane dawkowanie

Odpowiednia dawka preparatu mieszcząca się w jednej tabletce działa na organizm długofalowo, dlatego nie należy jej zwiększać lub zmniejszać, ponieważ mogłoby się to skończyć nieprzewidzianymi reakcjami. Substancją czynną, na bazie której działa Valif, jest niezwykle silny vardenafil, który dostarczony do organizmu przedostaje się do krwiobiegu i wpływa bezpośrednio na ciała jamiste. Dlatego jakakolwiek modyfikacja dawki może powodować albo brak efektów (przy jej zmniejszeniu) albo nieprzyjemne skutki uboczne (przy jej samodzielnym zwiększeniu). Dla własnego komfortu i bezpieczeństwa należy więc stosować się w pełni do zaleceń producenta.

Post na podstawie informacji z https://www.aptekakamagra.pl/valif.html