BLOG ZDROWIE

Kamagra tabletki na wzwód

Kłopoty ze wzwodem

Kłopoty ze wzwodem, to swoista dolegliwość, na którą uskarża się bardzo wielu mężczyzn. Według statystyk, na świecie jest ich ponad 3 miliony, a w kraju ponad milion. Grupa spora, dlatego problem wart jest omówienia. Męskich kłopotów ze wzwodem nie da się lekceważyć, udawać, że ich nie ma lub uważać je za wymysł bądź fanaberię. O tym, jak bardzo dają się we znaki, najlepiej wiedzą panowie, którzy zmagają się z nimi. Zaburzenia wzwodu potrafią naprawdę uprzykrzyć życie. Zwłaszcza życie intymne. Kolejne nieudane próby podjęcia i odbycia pełnego stosunku płciowego, oddalają od siebie partnerów i zniechęcają ich do siebie. Dla wielu mężczyzn, problemy z potencją to wciąż temat, na który nie należy z nikim rozmawiać. Wstydliwy problem, który należy ukrywać. Tymczasem, nie leczone dolegliwości tego typu mogą przynieść poważne konsekwencje. Bywa często tak, że osłabiona potencja jest pierwszym objawem poważnej choroby rozwijającej się w organizmie mężczyzny. Brak reakcji na ów objaw pociąga za sobą dalszy i niedostrzegalny rozwój schorzenia. Problemy z erekcją to coś, czemu warto się przyjrzeć. Nie wszyscy wiedzą, że w większości przypadków można dość łatwo im zaradzić. Lekarstwem są kamagra tabletki .

Skąd biorą się kłopoty ze wzwodem

Kłopoty tego typu mają różne źródła, uwarunkowania i przyczyny. Bardzo młodzi mężczyźni, czyli tacy, którzy nie ukończyli jeszcze 25 lat, narzekają na kłopoty ze wzwodem głównie z przyczyn psychicznych. Ich układ krążenia jest jeszcze zdrowy i słabe naczynia krwionośne nie zaburzają wzwodu. Zaburza go natomiast słaba psychika, która jest nieodporna na lęki, napięcia i stresy młodego wieku. Nieco później, za problemy z potencją odpowiedzialny jest sam mężczyzna, a raczej tryb życia, jaki prowadzi. Układ sercowo naczyniowy osłabia się przez długotrwały stres, przepracowanie, brak snu i przemęczenie. Do tego dochodzą nieprawidłowe nawyki żywieniowe: spożywanie bezwartościowego odżywczo i bardzo kalorycznego jedzeni, zbyt mało witamin, minerałów i błonnika w diecie, dużo cukrów, tłuszczów zwierzęcych i sztucznych dodatków w posiłkach, jedzenie śmieciowe itp. Nie bez znaczenia jest też palenie tytoniu i picie alkoholu. No i oczywiście leniwy styl życia, w którym nie trzeba się ruszać, ani wysilać. Gdy mężczyzna dobiega czterdziestki, następuje naturalny spadek poziomu testosteronu, co też może objawiać się spadkiem formy seksualnej. Niezależnie od tego, jaki czynnik wywołał zaburzenia wzwodu, rozwiązaniem polecanym przez specjalistów są kamagra tabletki.

Kamagra tabletki na wzwód

Problemy ze wzwodem można leczyć przy pomocy doustnych tabletek zawierających odpowiednie substancje aktywne. Najlepsze są kamagra tabletki, produkowane przez indyjski koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma. Lek zawiera sildenafil – związek chemiczny intensyfikujący dopływ krwi do ciał jamistych członka, w momencie, gdy mężczyzna jest pobudzony seksualnie. Specyfik kupuje się w aptece i jest on dostępny bez recepty. Kamagra tabletki zażywa się tuż przed stosunkiem, popijając wodą. Lek działa około 6 godzin, dając możliwość wielokrotnego szczytowania i wracania do równowagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *