BLOG ZDROWIE

Dawkowanie Kamagry

Kamagra jest lekiem, który występuje w trzech opcjach. Dostępne są tabletki, które zawierają 25, 50 i 100 mg substancji czynnej. Nie trudno się domyślić, że Kamagra 100mg będzie lekiem najsilniej działającym, jednak nie ma konieczności, by sięgać po nią od razu.

Jak sprawdzić skuteczność Kamagry?

Żeby przekonać się o tym, jaka dawka leku jest odpowiednia, powinno się zaczynać od tego środka, gdzie substancji czynnej jest możliwie jak najmniej. Gdy ten każe się nieskuteczny, z pomocą może przyjść Kamagra 100mg. Tak powinno się postępować w przypadku sprawdzania skuteczności każdego leku na potencję.

Czym popijać Kamagrę?

Leki na potencję najlepiej popijać wodą i tak też jest w przypadku Kamagry. Jeśli przyjmuje się lek Kamagra 100mg, powinno się tabletki popijać wodą. Nie powinno się wtedy zbyt tłusto jeść i pić alkoholu, bo to może mieć wpływ na osłabienie i opóźnienie działania leku.

Kto może przyjmować Kamagrę?

Kamagra 100mg jest zalecana dla osób, które są pełnoletnie. Nie zaleca się jej mężczyznom przed osiemnastym rokiem życia. Może być stosowana przez panów od dwudziestu lat wzwyż. Działa bez względu na to, czy podłoże problemów jest natury fizjologicznej, czy psychologicznej. Kamagra 100mg zaczyna wykazywać działanie około pół godzinny po zażyciu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *